Logistyka badań klinicznych

Klienci

Firmy badawcze, hurtownie farmaceutyczne

Szczegóły
  • IW zakresie studiów klinicznych koncentrujemy się na dystrybucji produktów oraz próbek do badań. Oferujemy kompleksową obsługę logistyczną badań, obejmującą projektowanie dystrybucji, transport, odbiór zużytych opakowań po wykorzystanych lekach, dokumentacji a także ankiety i raportowanie. Usługi tego typu realizujemy na obszarze Polski i Europy. Umożliwiamy: stworzenie planu dystrybucji dla poszczególnych ośrodków, ekspresowy termin dostawy lub dostawy według planu (data, godzina), transport w kontrolowanych warunkach chłodniczych, stały dozór przewożonego ładunku, stały kontakt telefoniczny z kierowcami, kontakt z odbiorcami przesyłek (dostarczenie produktów do wskazanej osoby), raporty z transportu, przekazywanie dokumentacji i usługi poboczne: zwrot dokumentów, przekierowania paczek itp. na życzenie: doradztwo i pomoc w opakowaniu produktów i przygotowaniu do transportu.
  • W razie potrzeby zapewniamy kontrolowane warunki chłodnicze. Po zakończeniu procesu logistycznego oferujemy pełne raporty z zapisem czasu, temperatury i innych istotnych danych. W ramach transportu dedykowanego wykonujemy również inne usługi, takie jak: odbiór ładunków powrotnych czy przekazywanie i zwrot dokumentacji. Na życzenie klienta oferujemy doradztwo i pomoc w pakowaniu produktów i przygotowaniu do transportu.
  • Dostarczamy produkty do wskazanego miejsca lub osoby w systemie „door-to-door”. Aby mieć pewność, że powierzone nam produkty dotrą na miejsce bez przeszkód, są one stale nadzorowane.
  • W razie potrzeby zapewniamy kontrolowane warunki chłodnicze, natomiast po zakończeniu procesu logistycznego oferujemy pełne raporty z zapisem czasu, temperatury i innych istotnych danych. W ramach transportu dedykowanego wykonujemy również inne usługi, takie jak: odbiór ładunków powrotnych czy przekazywanie i zwrot dokumentacji. Na życzenie klienta oferujemy doradztwo i pomoc w pakowaniu produktów i przygotowaniu do transportu.
Flota
  • W procesie logistycznym używany samochodów dostawczych do 3,5 tony, co pozwala na większą elastyczność i szybkość dostawy. Przewozy realizowane są samochodami specjalistycznymi o maksymalnej ładowności 1 tony (do 4-6 palet towaru). Wszystkie auta posiadają zabudowę izotermiczną , co zapewnia stały zakres temperatur niezależnie od warunków atmosferycznych.
  • Wyposażone są w agregaty chłodzące z możliwością podłączenia zasilania elektrycznego (co pozwala na chłodzenie/ogrzewanie bez pracy silnika) oraz urządzenia do pomiaru i rejestracji temperatury, Umożliwiając transport w kontrolowanych warunkach 2-8° C lub 15-25° C (lub innych) wraz z rejestracją i wydrukiem raportów z przewozu.
  • Zapewniamy stały monitoring warunków transportu i bezpieczeństwo przewożonych ładunków.
Oferujemy elastyczne podejście i niestandardowe rozwiązania w obszarze badań klinicznych.